Nature Homeros Erken Hasat Ekstra Sızma Zeytinyağı 1 L Şişe

25. Yıla Özel Kampanyalı Fiyat!
139,90 TL
129,90 TL %7 İndirimli

200 TL ve Üzeri Kargo Ücretsiz!

2 lt ve üzeri alımlarda Nature Zeytinyağlı Doğal Sabun %30 indirimli!

Homeros Zeytinyağı

Çanakkale’den Edremit’e giderken , sağ yanınızda İda yani Kaz Dağları maviyle yeşilin arasında binlerce yıllık bir tarih yaşatır size. Edremit Körfezi, Homeros’un ışık selidir. Canlı, aydınlık ve o denli güzel, Homeros’un İlyada ve Odysseia destanı 4 bin yıl öncesini anlatır.

Troia kentinin kuşatılması, savaş ve kahramanlık, dostluk, aşk, ihanet ve intikam vardır destanlarda. Tanrıçalar Hera, Athena ve Afrodit’in güzelliklerinde ise , zeytinyağının varlığı hissedilir.

Ege Denizi’nin nazlı bir gelin gibi süzülmesi, zeytin ağaçlarıyla kaplı İda eteklerinde, Troia’dan aldığı Homeros ışığındandır. Homeros, tarlanın sürülmesini, zeytinin toplanmasını, kuşların uçuşunu, limandaki gemileri anlatır. Bir çocuğun sevincidir Homeros.

Aşkın duyarlılığı, sevginin kardeşliğidir. Sadeliktir, güvendir Homeros. Zeytinyağının bilinen ve hiç eskimeyen adıdır Homeros; tıpkı destanlarda olduğu gibi.

Homeros üretiminde ; Büyük Anafartalar, Küçük Anafartalar, Alçıtepe, Seddülbahir, Kilitbahir, Eceabat yöresinin kaliteli yağlık zeytinleri kullanılmıştır.

Natürel Sızma Zeytinyağ , Erken Hasat

Homeros Zeytinyağ,nasıl bir tüketime uygundur?

  • Homeros Zeytinyağında oleik asit oranı en fazla % 0,8 ‘dir.
  • Tüm sıcak ve soğuk yemeklerde kullanılması için idealdir.
  • Ürünlerimizin hiç birinde filtreleme yoktur. Bu yüzden aldığınız ürünlerin dibinde az miktarda zeytin posası göreceksiniz. Bu zeytin posası, aldığınız zeytinyağının aromasını, kokusunu, rengini ve tadını uzun süre muhafaza etmesine yardımcı olacaktır.
  • Tüm ürünlerimiz soğuk sıkım yöntemi ile üretilmiştir.

Diğer Ürünlerimiz

Diğer Zeytinyağlarımız