HAKKIMIZDA

Nature Gıda 1996 yılında kurulmuş olup eşsiz lezzetinden ve kalitesinden ödün vermeden üretimine devam etmektedir. 25 yılık tecrübe ile çiftçilerimiz ve müşterilemizin güvenini kazanarak üretim ve dolum kalitesini her yıl arttırak devam etmektedir.

NATURE zeytinyağ tesislerinde birinci kalite ‘’erken hasat’’ zeytin kullanılarak zeytinyağ elde edilir. En büyük iddamız organik yetişen Delice Ağacının lezzetini taşıyan en iyi marka olmak.

Nature bir aile şirketidir, dolaysıyla bağlarına ve köküne önem veren bir kuruluştur. Ailenin ve Zeytin ağacın ortak özellikleri köktür, uzun yıllar beraber yaşayabilen büyüyen iki unsurun en saf ve en güzel ortak özelilği meyve verebiliyor olmalarıdır.

Zeytinyağı üretiminin her aşamısında kaliteden ödün vermeden üretim yapıyoruz. Titizlik, kontrol ve özen bizim için en önemli unsurlardır. Zeytinin toplanması, temizlenmesi, sıkımı ve depolanma aşamaları tek tek kontrol edilerek son olarak sizlere sunuluyor. Hiç süphesiz bu süreç size eşsiz bir lezzet ve aromalı bir ürün verebilmeyi sağlamaktadır.

Saf yağ ile saf sağlık elde edersiniz.Yaşayacak olan herhangi bir canlının güzel yetişebilmesi için bakım ve büyüme sürecinin kusursuz olması gerekir ki çiçek açıp meyve verebilsin. Herhangi bir kalemin eksik olması meyvenin yarım olmasıyla sonuçlanacaktır. Dolaysıyla kalite için; titizlik, özen , yapılan kontroller bizim için başta gelir. Zeytinyağında toplama, bekletme , sıkma ve depolama süreci tüm tadı etkiler. Her bir unsurun süreci ile farklı lezzetler elde edersiniz.

NATURE' de her bir damla zeytinyağını güvenle tüketebilmeniz için, sizin damağınıza göre bu süreci 3 farklı dolum ile gerçekleştirdik. İsimlerini de tarihten ilham alarak verdik.

Delice, Homeros ve Troia

Aileyi bir araya getirecek lezzetler olarak sizlere sunduk. Mutfağınızda bir yağ değil ailenizin bir parçası olmaya söz veriyoruz.

Yağlarımız Anafartalar bölgesinden; Büyük Anafartalar, Küçük Anafartalar , Alçıtepe, Seddülbahir, Kilitbahir ve Eceabat yöresinin kaliteli yağlık zeytinlerinden üretilmiştir Sofralarınıza uzanacak olacak olan bu doğallık , artık bir adım ötenizde.